English
به ستاد دیه خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

حبس ۳۰ لرستانی به دلیل صداق‌های پرداخت نشده!

مدیر نمایندگی ستاد دیه در لرستان با اشاره به آزادی ۱۳۰ زندانی غیرعمد در استان از ابتدای سال، گفت: علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته در حوزه حبس‌زدائی اما متاسفانه 110 زندانی غیرعمد در بند حضور دارند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، توکل شاکرمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۳۰ زندانی جرائم غیرعمد در لرستان آزاد شدند که از این تعداد ۱۰ نفر خانم و مابقی آقا هستند.

وی یادآور شد: مجموع بدهی افراد آزاد شده بالغ بر ۲۳ میلیارد تومان بوده که از طرق مختلفی همچون پرداخت تسهیلات، گذشت شکات و ... تامین شده است.

مدیر نمایندگی ستاد دیه در لرستان با اشاره به حضور ۱۱۰ زندانی جرائم غیرعمد در سطح زندان‌های استان، گفت: بدهی این تعداد زندانی ۶۰ میلیارد تومان است که با نیمی از این مبلغ می‌توان تمامی آن‌ها را آزاد کرد.

شاکرمی بیان کرد: در حال حاضر ۳۰ نفر مربوط به بدهی مهریه در زندان‌های استان هستند، این افراد پس از آزادی قادر به پرداخت اقساط نبوده و مجدد روانه زندان شده‌اند.

وی، بدهکاران مالی را بیشترین افراد حاضر در زندان‌های استان عنوان و تصریح کرد: بدهکاران تصادفی و مهریه در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

انتهای پیام /

۱۴ آبان ۱۴۰۱ ۱۰:۳۵
تعداد کلیک: ۱۵۲

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه می باشد.