English
به ستاد دیه خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

بازارچه «به رنگ بهشت» برای زندانیان غیرعمد یزد دایر می‌شود

بازارچه خیریه «اردیبهشتی به رنگ بهشت» با هدف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در استان یزد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشو، پنجمین بازارچه خیریه «اردیبهشتی به رنگ بهشت» به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده بهداشت و با همکاری کانون خیریه امام علی علیه‌السلام و ستاد دیه استان با هدف آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در روز‌های ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

سید مسعود عظیمی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد ضمن تقدیر و تشکر از این اقدام خداپسندانه دانشجویان گفت: یکی از مهمترین رسالت‌های ستاد دیه، فرهنگ سازی در زمینه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد است که برگزاری این گونه بازارچه‌ها می‌تواند تاثیر بسیار مناسبی در این راستا داشته باشد.

رئیس دانشکده بهداشت یزد نیز در این خصوص اظهار کرد: این بازارچه با هدف تقویت حس همدلی و مهربانی برای آزادسازی مددجویان جرائم غیر عمد به میزبانی این دانشکده برگزار و از دیگر اهداف این بازراچه می‌توان به توانمند سازی و افزایش مشارکت دانشجویان در محیط کسب و کار، جلب مشارکت و روحیه کارآفرینی و پرورش ارزش‌های والای انسانی در دانشجویان اشاره کرد.

حسن مظفری افزود: در نوبت‌های قبلی این بازارچه هزینه‌ها صرف امور خیریه‌ای مانند کمک به ایتام، کودکان معلول و خانواده‌های بی بضاعت شد و در این نوبت تصمیم گرفتیم با همکاری ستاد دیه استان، کلیه عواید این بازارچه صرف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شود.

گفتنی است این بازارچه خیریه در تاریخ ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت سال جاری از ساعت ۹ الی ۱۵ در محل پردیس علوم پزشکی، دانشکده بهداشت واقع در یزد، صفاییه، میدان عالم، بلوار شهدای گمنام برگزار خواهد شد.

انتهای پیام /

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۲۸
تعداد کلیک: ۳۴

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه می باشد.