English
به ستاد دیه خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

کثرت زندانیان غیرعمد از ضعف دستگاه‌های اجرایی حکایت دارد

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی معتقد است: وجود زندان و زندانی نشان از ضعف کارکرد دستگاه‌های مختلف اجرایی است.

 

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، جشن گلریزان ستاد دیه استان سمنان با حضور سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان، گلرو نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس، نقیبی، مدیر نمایندگی ستاد دیه و جمعی از مسئولین قضایی و انتظامی استان در محل زندان مرکزی سمنان برگزار شد.

عباس گلرو، نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون سیاست خارجی مجلس در این آیین با تجلیل از اقدامات حبس‌زدای خیرین استان در آزادی 55 محکوم مالی و بدهکار دیه در طول ماه مبارک رمضان اظهار کرد: هیچ افتخاری بالاتر از این نیست که به هم نوع خود کمک نماییم، آن هم افرادی که نه از روی ارتکاب اعمال مجرمانه که بر حسب دیون مالی و خصوصی روانه حبس شده‌اند.

وی با اشاره به علل مختلف موثر در زندانی شدن برخی از افراد افزود: زندان، معلول برخی علت‌ها است که دست به دست هم داده‌اند تا امروز فردی که بزهکار نیست و صرفا بدهکار است روانه زندان شود.

نماینده مردم سمنان در خانه ملت با اشاره به این که وجود زندان و زندانی نشان از ضعف کارکردهای دستگاه‌های ذیربط است، گفت: با برگزاری آیین‌های مختلف و مشارکت بیشتر خیرین امیدواریم جمعیت فعلی زندانیان تحت حمایت ستاد دیه از بند رهایی یافته و با حصول این اتفاق مبارک ورودی به زندان‌ها نیز به حداقل ممکن کاهش یابد.

55

انتهای پیام /

 

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۲۴
تعداد کلیک: ۴۶

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه می باشد.