English
به ستاد دیه خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

آمار زندانیان تصادف رانندگی در استان اردبیل به صفر رسید

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل گفت: آمار زندانیان تصادف رانندگی با تلاش کارکنان این ستاد و همکاری خوب صندوق خسارت‌های بدنی به صفر رسیده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، کریم‌الله محبوبی در دیدار رئیس شعبه صندوق تامین خسارت‌های بدنی اظهار کرد: اقدام‌های صندوق تامین خسارت‌های بدنی به جامعه سودرسانی داشته و مانع از ایجاد آسیب‌های بیشتر ناشی از خسارت‌های به وجود آمده از حوادث رانندگی در  کانون خانواده‌های مددجویان و زیان‌دیدگان شده است.

وی ضمن قدردانی از زحمات کارکنان صندوق تامین خسارت‌های بدنی شعبه اردبیل، افزود: در این راستا از سال ۱۳۹۲ تا کنون تعداد ۶۶ نفر از زندانیان حوادث ناشی از تصادف‌های رانندگی با پرداخت مبلغ بیش از ۶۳ میلیارد ریال از زندان‌های استان اردبیل آزاد شدند.

رئیس شعبه صندوق تامین خسارت‌های بدنی استان اردبیل نیز در این دیدار گفت: صندوق خسارت‌های بدنی از مرداد ۱۳۹۷ فعالیت خود را در این استان آغاز و نسبت به تشکیل و پاسخگویی به پرونده‌های خسارت‌های ارجاعی از ستاد دیه، مراجع قضایی و شرکت‌های بیمه اقدام کرده است.

سیدمحسن میراحمدزاده اردبیلی اضافه کرد: صندوق خسارت‌های بدنی شعبه اردبیل با همکاری سایر شرکت‌های بیمه همواره کوشیده‌ است که در راستای  حمایت از زیان‌دیدگان حوادث رانندگی، خسارت‌های وارده به این اشخاص را در کمترین زمان ممکن تامین و پرداخت کند.

وی با اشاره به وظیفه و تعهدهای این صندوق بیان کرد: این صندوق در طول فعالیت خود در استان اردبیل مانع از ورود ناخواسته تعداد قابل توجهی از مقصران حوادث رانندگی، فاقد بیمه‌نامه و موارد خارج از تعهدات بیمه‌نامه شخص ثالث به زندان‌ها شده است.

رئیس شعبه صندوق تامین خسارت‌های بدنی استان اردبیل گفت: به منظور حمایت از بیمه‌گذاران، ترویج و توسعه پوشش بیمه‌ای وسایل نقلیه‌ای با درک شرایط اقتصادی و بخشودگی جرایم حق بیمه شخص ثالث  از اقدام‌های تاثیرگذار این نهاد است.

وی با اشاره به صفر رسیدن آمار زندانیان، تاکید کرد: صندوق تامین خسارت‌های بدنی به عنوان نهاد حاکمیتی در ایفای مسئولیت اجتماعی خود در استان اردبیل همگام با سایر شعب در سطح کشور، خدمت‌رسانی همراه با تعهد را سرلوحه وظایف خویش قرار داده است.

انتهای پیام /

۲۲ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۴۰
تعداد کلیک: ۵۲

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه می باشد.