English
به ستاد دیه خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

تشویق و تقدیر مراجع تقلید در حمایت از زندانیان غیرعمد

در پایان ماه رمضان جمعی از مراجع تقلید با تحریر دست‌نوشته‌هایی ضمن تقدیر از فعالیت‌های خیرین در راستای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد این قبیل اقدامات را ذخیره اخروی دست‌اندرکاران مطرح کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، به منظور فراهم نمودن زمینه مشارکت حداکثری نیکوکاران نیک‌اندیش در امر آزادی بدهکاران دیات حوادث کارگاهی و رانندگی و نیز تامین بدهی محکومان مالی (غیرکلاهبرداری) نظرات برخی از مراجع عالی‌قدر جهان تشیع در این خصوص اخذ گردید.

در ادامه تقریر آیات عظام علوی گرگانی، جعفر سبحانی، نوری همدانی، مکارم شیرازی و صافی گلپایگانی را با هم می‌خوانیم؛

آیت‌الله سید محمدعلی علوی حسینی گرگانی : شرکت در مراسم جشن گلریزان بسیار پسندیده است و قطعا مورد رضایت خداوند و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌السلام خواهد بود و می‌تواند ذخیره دنیای آخرت باشد.

آیت‌الله جعفر سبحانی تبریزی : کمک به گرفتاران در زندان که از روی خطا مرتکب اموری شده‌اند کار مطلوبی است. مومنین می‌توانند از مبّرات و خیرات برای رهایی آنان کمک نمایند.

آیت‌الله حسین نوری همدانی : آزادی زندانیان جرایم کار بسیار ارزشمندی است و خداوند متعال به همه آنانی که در این امر مهم همکاری می‌کنند سعادت دنیا و آخرت عطا فرماید.

آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی : برگزاری جشن گلریزان به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و مشابه آن کار بسیار پسندیده‌ای است. همیشه موفق باشید.

آیت‌الله علی صافی گلپایگانی : شایسته است مومنین از تبرعات شخصی و خیرات مطلقه جهت امر مذکور بپردازند و در صورت عدم کفاف و نیاز اشخاص، مجازند از ثلث سهم مبارک امام علیه‌السلام پرداخت نمایند. خداوند خیر و برکت عنایت فرماید.

انتهای پیام /

 

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۱۸
تعداد کلیک: ۲۰۳

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه می باشد.