English
به ستاد دیه خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

برگزاری 20 جشن گلریزان در استان فارس

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان فارس گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا به امروز تعداد 20 آیین گلریزان ویژه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در فارس برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، اصغر تراب‌پور در جشن گلریزان شهرستان جهرم گفت: هم اینک یک هزار و ۲۸۳ زندانی جرایم غیرعمد در سطح استان فارس در بند حضور دارند که از این تعداد، ۵۲ زندانی در ندامتگاه جهرم بسرمی‌برند.

وی اعلام کرد: در سال ۹۷ ستاد دیه استان فارس از محل گذشت شاکی، پرداخت‌های شرکت بیمه، بانک‌های عامل و کمک‌های خیرین با پرداخت مبلغ ۲۴ میلیارد ریال زمینه آزادی۳۰ نفر از زندانیان شهرستان جهرم را فراهم نمود. اتفاقی که با کمک یک میلیارد و پانصد میلیون ریالی خیرین در رمضان سال گذشته محقق شد.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان فارس گفت: آمار محکومین مالی، تصادف، مهریه، چک و بدهی ناشی از موارد غیرکلاهبرداری در زندان جهرم شامل ۴۹ مرد و ۳ زن هستند که مجموع بدهی این زندانیان رقمی بالغ بر 150 میلیارد ریال است.

وی اظهار کرد: زندانیان جرایم غیرعمد، آن دسته از گرفتاران دربندی هستند که به علت ناتوانی در پرداخت دیه ناشی از حوادث تصادفات رانندگی یا ناتوانی در پرداخت چک‌های برگشتی (غیرکلاهبرداری) یا وقوع حوادث کارگاهی ناخواسته راهی زندان شده‌اند.

انتهای پیام /

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳
تعداد کلیک: ۵۷

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه می باشد.