English
به ستاد دیه خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

ضمانت همسر، بانوی تبریزی را راهی زندان کرد

بانوی تبریزی به دلیل ضمانت نابجا از همسر مطلقه‌ خود، از دو سال گذشته تا کنون در زندان بسر می‌برد.

به گزارش ایسنا، بانوی تبریزی در زمان زندگی مشترک خود با همسرش علیرغم میل باطنی اش و با اصرار فراوان نسبت به ضمانت او اقدام می کند.

ماجرا به این صورت است که  وامی را همسرش با نیت کارهای اقتصادی دریافت می کند؛ اما در ادامه به دلیل تجربه کم با شکست همراه شده و سرمایه او در روند چند ماه از بین می رود. در جریان مطالبه حقوق از سوی طلبکار ضمن امتناع و غیبت چند ماهه همسر این بانوی تبریزی ،دادگاه حکم به محکومیت ضامن داده و در ادامه طی مراحلی به علت ناتوانی مالی حکم حبس وی را صادر می کند.

تا پیش از این محکمه رسیدگی کننده به پرونده بابت رابطه سببی ضامن با بدهکار از قبول دادخواست اعسار امتناع داشت تا اینکه در روز میلاد حضرت زهرا (س) با ارائه تحقیقات ستاد دیه بشرط واریز مبلغ پیش قسط با اعسار او  موافقت می شود؛ اما هم اکنون مددجو در تامین این مبلغ ناتوان بوده و بابتش در زندان است.

این مددجوی  تبریزی خانه‌دار و متولد 54  و مستاجر است و میزان بدهی اش 50 میلیون تومان بوده که  5 میلیون تومان از بدهی اش باقی مانده است.

براساس این گزارش، خیرینی که تمایل به آزادی این زندانی نیازمند دارند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با ورود به درگاه اینترنتی به آدرس https://idpay.ir/setad-diyeh واریز کرده و در ثواب این کار نیک شریک باشند.

انتهای پیام/

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷
تعداد کلیک: ۱۷۷

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه می باشد.