English
به ستاد دیه خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخبار

کمک 2 میلیارد ریالی به ستاددیه از طریق یک طرح تلویزیونی

مردم نوعدوست ایران اسلامی با مشارکت در فراخوان مطرح شده از سوی یک هنرمند، مبلغی معادل دو میلیارد و 130 میلیون ریال را برای حمایت از زندانیان سرپرست خانواده در اختیار ستاددیه قرار دادند.

 

به گزارش روابط عمومی ستاددیه کشور، پیمان معادی فیلمنامه‌نویس و بازیگر سینمای ایران در سومین روز نوروز ۹۶ مهمان برنامه «خندوانه» بود که در این حضور تلویزیونی وی بر حسب یک دغدغه شخصی، موضوع حمایت از کودکان محروم کشور را با محوریت فراهم کردن امکانات تحصیلی، تغذیه مناسب و نهایتا پایان دادن به انتظار کودکانی که پدرشان به سبب یک بدهی مالی در زندان به سر می برد را مطرح کرد.

وی این تصمیم را در راستای کارهای باقی‌مانده زندگی خود تعریف کرد و مبلغ حداقلی برای شرکت در این اقدام خیرخواهانه را هم  معادل یک‌هزار تومان اعلام نمود و مقرر گردید این پیشنهاد با تعریف یک کد دستوری مشخص از سوی مسئولان برنامه پیگیری و نتایج به اطلاع نیکوکاران شرکت‌کننده برسد.

در همین راستا، هموطنان عزیز از طریق سامانه هف‌هشتاد تا تاریخ بیست فرورودین ماه مبلغی معادل 760 میلیون تومان را برای مشارکت در این طرح واریز کردند که برای همین منظور تهیه‌کننده و حامی مالی برنامه خندوانه با حضور در محل ستاددیه کشور، ثلث کمک‌های نقدی را طبق تعیین قبلی برای حمایت از کودکان محکومان غیرعمد در اختیار ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند قرار دادند.

طبق فراخوان هنوز امکان واریز وجوه برای مصرف در موارد یاد شده وجود داشته و خیرین می‌توانند با شماره‌گیری #٩٥*٧٨٠* در تلفن‌همراه خود از ده هزار ریال تا هر مبلغی که مایل هستند، کمک‌های‌شان را به کودکانی هدیه دهند که چهره معصومانه آن‌ها از بضاعت مالی نداشته‌ در غبار اندوه پنهان است. کودکانی از همین سرزمین که به دلیل عدم حضور سرپرست خانواده با مشکلات بسیاری روبرو هستند. کوکانی که جمعی از آن‌ها به دلیل کار از ادامه تحصیل محروم شده‌ و عده‌ای از آن‌ها به دلیل ناتوانی مالی حتی از خوردن غذای ساده روزانه عاجزند.

a1

انتهای پیام /

۲۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۱۳
تعداد کلیک: ۴۶۶

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه می باشد.